Narlıdere Belediyesi’nden satın alma sahiplen!

Sokak canlarına yönelik tedavi ve bakım çalışmalarını yürüten Narlıdere Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, 2020 yılında 128 sokak hayvanını yeni yuvasına kavuşturdu. Sahipsiz sokak hayvanlarına yönelik toplam 10 bin 303 tedavi işlemi uygulandı. Başkan Ali Engin “Elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Narlıdere Belediyesi’nden satın alma sahiplen!

Satın alma sahiplen anlayışını yaygınlaştırmaya çalışan Narlıdere Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, 2020 yılında 128 sokak hayvanını yeni yuvasına kavuşturdu. İç ve dış parazit ilaçlaması, kuduz aşısı ve kısırlaştırma işlemlerini de kapsayan toplam 10 bin 303 sahipsiz sokak hayvanının bakım ve tedavisi yapıldı.

“EN BÜYÜK İHTİYAÇLARI SEVGİ”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Sokak canlarımızda bizler gibi yaşam hakkına sahip canlılardır. İçinden geçtiğimiz zorlayıcı pandemi döneminden onlar da çok etkilendi. Bakım, tedavi, beslenme ve barınma ihtiyaçlarının yanı sıra en büyük ihtiyaçları da sevgi görmek. Bizler Narlıdere Belediyesi ve Veteriner İşleri Müdürlüğü olarak onlar için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER