Muğla'da emniyet teşkilatının kuruluşu kutlandı

MUĞLA İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Türk Polis Teşkilatı'nın 173'üncü kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle düzenlenen yemekte, protokol üyeleri, şehit aileleri ve gaziler bir araya geldi.

Muğla'da emniyet teşkilatının kuruluşu kutlandı

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Çok Amaçlı Salonu'nda düzenlenen programa Muğla Valisi Esengül Civelek'in yanı sıra Aksaz Deniz Üs Komutanı Tuğamiral İlker Özkan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Cumhur Çoban, Muğla Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, Adli Yargı Komisyon Başkanı Bilal Saydam, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, il protokolü, şehit aileleri, gaziler ve emniyet mensupları katıldı.

YEMEKTE VALİ CİVELEK KONUŞTU

Programda konuşan Vali Civelek, "Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü, birliğini, beraberliğini korumak, toplumun huzuru ve güvenliğini sağlamak için mesai mefhumu gözetmeksizin gece-gündüz demeden üstün hizmet anlayışıyla büyük özveri, fedakarlık içerisinde görev ve sorumluluklarını yerine getiren emniyet teşkilatı mensuplarını canı gönülden kutluyor, teşekkür ediyorum. Tüm şehitlerimiz ve ebediyete irtihal eden gazilerimizle birlikte Emniyet Teşkilatı mensubu aziz şehitlerimiz, ebediyete irtihal eden Emniyet Teşkilatı gazilerimizi de rahmetle, minnetle anıyor, hayatta bulunan gazilerimize sağlık, afiyet ve huzur içerisinde bir yaşam temenni ediyorum" dedi.

Konuşmaların ardından düzenlenen yemekte protokol üyeleri, şehit aileleri ve gaziler ile birlikte sohbet etti.

Kaynak: Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER