Menemen Belediyesi’nden minibüs ve otobüs esnafına destek

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, yaptığı açıklama ile Menemen garajındaki minibüs ve otobüsçülere destek olmak amacıyla Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında garaja giriş-çıkış ücreti almayacaklarını duyurdu

Menemen Belediyesi’nden minibüs ve otobüs esnafına destek

Koronavirüs(Covid-19) nedeniyle ülke olarak zor günler geçirdiğimiz bugünlerde, vatandaşların sağlığı ve güvenliği için her türlü önlemi alan, sağlık çalışanlarına ve esnafa destek olmak amacıyla çeşitli çalışmalar yürüten Menemen Belediyesi, Menemen garajında çalışan minibüs ve otobüsçüleri de unutmadı. 

Koronavirüs salgınını önlemek amacıyla bütün Menemen garajını ve dolmuşları düzenli olarak ilaçlatan Menemen Belediyesi, zor günler geçiren minibüs ve otobüs şoförlerinin de sesini duyarak, onlara destek olmak amacıyla garaj giriş-çıkış ücreti almayacağını duyurdu.  

Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında şoförlerin aylık ödemelerini almayarak esnafı biraz da olsa rahatlatmak istediklerini belirten Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, “Bu zor günleri dayanışma ve yardımlaşma ile hep birlikte aşacağız. Vatandaşlarımızın ve esnafımızın zor durumda kalmaması için belediye olarak elimizden geleni yapıyoruz, yapacağız. Şoförlerimiz de rahat olsunlar. Belediye olarak her zaman yanlarındayız” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER