Göztepe kalecisi İrfan Can, Güzelbahçe'de dünya evine girdi

İzmir’in Süper Lig’de ki tek temsilcisi Göztepe Spor Kulübü’nün başarılı genç eldiveni İrfan Can Eğribayat üç yıllık hayat arkadaşı Ceren Nur Arpaçay ile Güzelbahçe Belediyesi’nde nikâh kıydı.

Göztepe kalecisi İrfan Can, Güzelbahçe'de dünya evine girdi

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’nin kıydığı nikâh, Koronavirüs tedbirleri ne uyularak Güzelbahçe Belediyesi Bahçesi’nde kıyıldı. Pandemi nedeniyle aileler çağırılmadan sade bir nikah yapıldı.

Genç çiftin nikah akdini gerçekleştirmekten mutluluk duyduğunu belirten Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, ‘‘Sizlere sevgi, saygı ve huzurun hâkim olduğu uzun ve mutlu bir birliktelik diliyorum. Ailenin en güzel meyvesi olan hayırlı evlatlara sahip olmanızı ve Atatürk ilkelerine sahip çıkacak nesiller yetiştirmenizi temenni ediyorum. İzmir’imizi Süper Ligde gururla temsil eden Göztepe’mizin kalesini emanet ettiğimiz genç kaleci İrfan Can’a başarı dolu ve uzun bir kariyer hayatı diliyorum’’ dedi.

Başkan İnce, İrfancan’a İstanbul Sözleşmesi kitapçığını, Nikah Cüzdanını da Ceren Nur’a takdim etti ve mutluluklar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER