Yine Yanlarındaydı

Anneler günü heyecanını yaşayan bir başka isimse İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun eşi Dr. Türkegül Kocaoğlu oldu.

Kilometrelerle ifade edilen mesafeler, iş-güç diye özetlediğimiz günlük hayatın hengamesi, ve neticede bahaneler yüzünden kimi yıllardır görmemiş yavrusunu; kimi ise sıra bozuldu diyerek gözyaşı dökmüş evladını sonsuzluğa uğurlarken. Öyle ya da böyle yalnız kalmışlar hayatta…

Belki yalnızlar ama unutulmuş değiller. Bunu ispatlayansa her anneler gününde olduğu gibi Türkegül Kocaoğlu oldu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun eşi Dr. Türkegül Kocaoğlu, bu Anneler Günü'nde de eli öpülesi Huzurevi sakinlerini unutmadı.

Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevi'nde kalan yaşlıları ziyaret eden Türkegül Kocaoğlu, onlarla tek tek sohbet edip bu özel günü kutladı ve çeşitli hediyeler verdi. Huzurevi sakinlerine Başkan Aziz Kocaoğlu'nun selamlarını ileten Türkegül Kocaoğlu, yaşlıların sağlık durumları hakkında bilgi de aldı. Ziyaretten dolayı oldukça memnun olan Huzurevi sakinleri, Türkegül Kocaoğlu'nu yanaklarından öperek Başkan Aziz Kocaoğlu'na selam ve sevgilerini iletmesini istedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2012, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER