Yıldırım Kemalpaşa'da

AK Parti İzmir milletvekili, Ulaştırma-Haberleşme Ve Denizcilik Eski Bakanı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Binali Yıldırım Kemalpaşa'da parti teşkilatının organize ettiği mitinge katıldı. Yıldırım “İzmir'de birbirinden değerli milletvekili adaylarımız var. Bütün arkadaşlarımız canla başla AK Partinin hizmetlerini daha yükseğe taşımak için çalışıyor" dedi.

Yıldırım Kemalpaşa'da
Muhalefet partilerinin seçim zamanı AK partiye karşı birleştiğini dile getiren Binali Yıldırım “Seçimde sanki AK Parti ve HDP var. CHP nerede? MHP nerede? Daha dün birbirinin gözünü oyarken bu gün birbirinin gözüne sürme çekiyorlar. Bunlar düşman kardeşlerdi. MHP'nin HDP hakkında laf ettiğini duyan var mı? CHP'nin ağzına kilit vuruldu. 'Düşmanımın düşmanı benim dostumdur' mantığı ile hareket ediyorlar. Daha dün Kobani olaylarını bahane ederek onca insanın ölümüne neden olanların, bu gün 'Türkiye partisiyiz' diye ortaya çıkması, içerdeki şer odaklarının da bunu parlatması en büyük zulümdür. Doğu'ya gider terörist başı APO posteri asarlar, buraya gelince 'biz Türkiye partisi olduk' derler. İzmirli bunu yemez. Biz sadece Türkiye'de hizmet yapmakla kalmadık, milletin iradesine darbe vuranlarla mücadele ede ede bugüne geldik. Hadi bakalım millet ibretle izliyor" diye konuştu
 
CHP'nin bu seçimde taktik değiştirdiğini ifade eden Yıldırım “Bizim için 'Cumhuriyet'in değerleri ile savaşır', 'Milletin yaşam tarzına karışır', 'laiklik elden gidiyor' dediler. Şimdi tornistan yaptılar, Gördüler ki boş laf artık prim yapmıyor bunlardan vazgeçtiler. Şimdi CHP'nin ağzında laiklik lafı kalmadı. Kılıçdaroğlu kapağı İzmir'e attı, projeden hizmetten bahseder oldu. 'Bize 4 yıl verin' diyor. İzmirli CHP'ye 15 yıl verdi, bu zamana kadar ne yaptı onu anlatsın. MHP'ye gönül veren milliyetçi kardeşlerimizle bizim değerlerimiz ortak değerlerdir. Biz tek devlet, tek millet, tek vatan, tek bayrak diyoruz. Ama Türk bayrağını asmaktan korkanlara ve buna suskun kalanlara karşı cevabını 7 Haziranda bu millet verecek" dedi. 
 
Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2015, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER