Yaşlılara Belediye Yardımı

Bayraklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, engelli ve yaşlı vatandaşların evlerini temizleyerek onlara yardımcı oluyor.

Yaşlılara Belediye Yardımı
Belediye ekipleri son olarak sabah erken saatlerde 75 yaşındaki Halime İşler’in Gümüşpala Mahallesi’ndeki evine gitti. Yürümekte zorluk çeken Halime İşler’in evi pırıl pırıl oldu. İşler, “Bacaklarım vücudumu taşıyamaz olunca evimde temizlik yapamaz oldum. Temizlikçi tutacak maddi gücüm de yok. Bu yüzden Belediyeye başvurdum. Allah herkesten razı olsun. Evimizi tertemiz yaptılar" dedi.
 
Uzun süredir bu çalışmayı yaptıklarını dile getiren Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Gelen talebe göre temizlik ekiplerimiz engelli ve yaşlı vatandaşların evlerine giderek temizliyor. Evde yapılması gereken bir iş varsa Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz devreye giriyor. Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ediyoruz. Bu çerçevede de vatandaşlarımıza dokunan hizmetleri, kurulduğumuz günden bu yana sergiliyoruz. Engelli ve yaşlı vatandaşlarımızı önemsiyor, değer veriyoruz. Onların günlük hayatlarını kolaylaştırmak için her zaman yanlarındayız" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2016, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER