Yabancılardan büyük ilgi

Marble 24. Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı, uluslararası bir fuar olma niteliğini tüm yönleriyle ortaya koyuyor. 220 yabancı katılımcıya ev sahipliği yapan fuarı 4 günlük maratonun sonunda 10 binin üstünde yabancının ziyaret etmesi bekleniyor.

Burak Cilasun / Ben TV

Marble 24. Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı, her yıl olduğu gibi bu yıl da yoluna büyüyerek devam ediyor. Fuarda yerli firmalar olduğu kadar yabancı firmalar da bu yıl yine yoğun olarak yer alıyor.

C holünde kümelenen yabancı firma sayısı bu yıl geçen yıla göre 7 firma daha artış göstererek 220'ye yükselirken, Çin, Hindistan, İran ve Brezilya milli katılımla yer alıyor.

Fuarda ayrıca aralarında Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Belçika, İngiltere, Fransa, Güney Kore, İspanya, İsrail, İtalya ve Japonya'nın da yer aldığı toplam 33 ülke katılımcı olarak bulunurken, bu sayının çok daha fazlası olarak da çeşitli ülkelerden ziyaretçiler yer alıyor. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 9 bin yabancı ziyaretçi ağırlayan Marble 24. Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı'na bu yıl toplamda 10 binin üstünde yabancı profesyonel ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2018, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER