Uğurlu, Çalışmalarını Anlattı

İzmir’in Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, AK Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda, Balçova ve Gaziemir ilçe başkanlarına ilçeye kazandırdığı projeleri anlattı.

Uğurlu, Çalışmalarını Anlattı
AK Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programlara katılarak Kemalpaşa’ya kazandırdığı projeleri anlatan Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, bu kez Balçova ve Gaziemir teşkilatları ile bir araya gelerek 3.5 yılda yaptığı hizmetleri anlattı. AK Partili bir belediye başkanı olarak gece gündüz demeden Kemalpaşa için çalıştıklarını vurgulayan Uğurlu, "Sokakta, belediyede, nerede olursak olalım vatandaşlarımızın istekleri bizim birinci önceliğimiz. Çünkü onlara hizmet etmek için buradayız. Belediyecilik zor olduğu kadar zevkli bir iş. Çünkü halkımıza hizmet ediyoruz. Halkımız için yapılan her güzel iş bizleri mutlu ediyor. Bu bakımdan yaptığımız her iş bitince ortaya çok güzel bir eser çıkıyor ve bizlerde hemşerilerimizle birlikte çok mutlu oluyoruz. Bütün çabamız mutlu bir şehir için" diye konuştu.
 
"EL DEĞMEDİK YER BIRAKMADIK"
 
İlçenin her bölgesine el attıklarını kaydeden Uğurlu, "Kemalpaşa’ya bir bütün olarak hizmet etmeye devam edeceğiz. Biz bu projelere başlarken herkes bize ’Siz hayal görüyorsunuz bu projeleri hayata geçirmeniz mümkün değil’ diyorlardı. Gece-gündüz demeden çalışıp, hemşerilerimizle istişare ederek bugünlere geldik. Allah’a hamd olsun, el değmedik hiçbir yer bırakmadık. İlçemizin her bölgesine imkanlar dahilinde, halkımızın beklentileri doğrultusunda hizmet ettik" diye konuştu.
 
"BİRÇOK PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİK"
 
İlçe merkezi başta olmak üzere eski belde ve köyler olan yeni mahallelerde, modern düğün salonları, sosyal yaşam kompleksleri, spor tesisleri, bilgievleri, mahalle meydanları, yeşil alan ve oyun parkları gibi birçok projeyi hayata geçirdiklerini hatırlatan Uğurlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
 
"Kemalpaşa’mıza kazandırdığımız ve yapımı sadece 1 yıl süren Kültür Sarayı, Park Orman Kemalpaşa sosyal tesisleri, yarı olimpik ısıtmalı yüzme havuzu ve kına konağı, kongre merkezi, nüfusa göre Türkiye’nin en büyük sosyal marketi ve alanında Türkiye’nin en büyük gölpark projesini hayata geçirdik. Söz verdiğimiz projelerin dışında  birçok projeyi de hayata geçirerek halkımızın hizmetine sunduk"
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 18:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER