'Türkiye'yi Zirveye Taşırız'

MHP İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Senem Kılıç, 7 Haziran'a çok az bir süre kaldığını belirterek; hem aydınlık yarınlar, hem de uygulanabilir projeler anlamında MHP'nin tek başına iktidara gelmesinin Türkiye'yi ziryeye taşıyacağını söyledi.

'Türkiye'yi Zirveye Taşırız'
Kılıç, 13 yıllık AKP iktidarı döneminde uygulanan yanlış politikalardan kaynaklı olarak Türk toplumunun büyük bir umutsuzluğa düştüğünü savundu. Toplumun Cumhuriyet tarihi boyunca hiçbir zaman bugünkü kadar umutsuzluğa savrulmadığını ifade eden Senem Kılıç, insanların “AKP gitsin de kim gelirse gelsin" deme noktasına geldiğine dikkat çekerek, “Her gün sokaklarda yüzlerce insanla konuşuyor, onların sorunlarını dinliyoruz. İnsanların gelecekleri için, çocukları için umutları kalmamış. Yarınla ilgili planları bitmiş. Toplumun büyük kısmının tek amacı günü kurtarabilmek olmuş. Bir çıkış yolu arıyorlar, ancak bulamıyorlar. 13 yıllık AKP iktidarı sonunda ne yazık ki milletimizin geldiği nokta bu. Hayali, umudu ve amacı olmayan bir millete dönüştürüldük. Bu ülkemiz adına çok büyük bir tehlike" diye konuştu.
 
İnsanların ayrıştırıcı yapay gündemlerle birbirine düşman edilmesinin sonucunda ülkenin uçurumun eşiğine geldiğini önesüren Kılıç, “Toplum kılcal damarlarına kadar ayrıştırıcı ve ötekileştrici politikalardan yoruldu. Ülkemiz her geçen gün belli maksatlarla daha da ayrıştırılarak geriliyor. İnsanlar bayraklarına, vatanlarına, milli değerlerine laf edilmesine karşı tüm sabrıyla bugüne dek direndi. Ancak artık insanlarımız bunu kaldıramıyor" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2015, 12:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER