Tarlada Politika

CHP 2. Bölge milletvekili adayları Kamil Oktay Sındır, Nurgül Uçar, Ali Kemal Elitaş ve Ülkümen Rodoplu, CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter ile Menemen’de tarlada çalışan köylüleri ziyaret etti.

Tarlada Politika
CHP’liler, soğan, çilek tarlalarında çalışan köyle kadınların sorunlarını dinleyip partilerinin tarımla ilgili politikalarını anlattı. Asarlık semtinde de vatandaşlarla buluşan CHP’lilerden İl Başkanı Serter, barış ve kardeşlik çağrısı yaptı. Serter, "Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu hem 7 Haziran’da hem sonrasında, harcadığı emekle, izlediği politikayla ve söylemleriyle gerçek bir lider olduğunu göstermiştir. Sürdürdüğümüz, halktan yana çalışmalarla da, CHP’nin bu ülkeye kardeşliği ve huzuru getirecek parti olduğunu herkes anlamıştır. Kimseyi bize oy veren,vermeyen diye ayırmıyoruz. Hepimiz bir olalım, birlikte kalkınalım istiyoruz. Çok şükür ki, bu mesajlarımız başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye’de yerini buldu. Artık karşılığını da alıyoruz. İnşallah 1 Kasım seçimlerinde, geçen seçimlerde hangi sebeple kime oy vermiş olursa olsun, tüm vatandaşlarımızın oyuna talibiz. İşte buradan Asarlık’tan bir kez daha sesleniyorum, Önce insan,önce birlik, önce Türkiye diyen herkesin oyunu CHP’ye vereceği zaman bu zamandır. Artık halkın iktidara gelme zamanıdır" dedi.
 
CHP Milletvekili Adayı Nurgül Uçar da, herkesin, artık normal yaşantısına dönmek istediğini gördüklerini belirterek "İnsanlarımız kaostan, gerilimden, terörden, ölümlerden normal yaşantısının nasıl olduğunu unutmuş durumda. Konuştuğumuz herkesin en çok istediği şey normalleşmek. Ölüm olmasın, terör olmasın, kaos ortamı bitsin istiyor. Halkımız normalleşmenin, huzurun CHP ile geleceğine artık inanmış durumda. Artık kaostan, kutuplaşmadan beslenenlere fırsat vermeyelim, sizin desteğinizle bu ülkeyi normalleştireceğiz" dedi.
 
CHP milletvekili adayı Ali Kemal Elitaş da Mememen pazaryerinde tezgah açan esnafla bir araya gelerek sorunları dinledi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2015, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER