Şeytan Tüyü, İzmirlilerle Buluşacak

İzmir özel gösterimi için 19 Mart Cumartesi günü Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’ne gelecek olan, Şeytan Tüyü filminin başrol oyuncuları, Cinemaximum sinemalarında yapılacak özel gösterim öncesi hayranlarıyla buluşacak.

Şeytan Tüyü, İzmirlilerle Buluşacak
Yapımcılığını Rahşan Fesci ve Tolfa Afşin Kaya’nın, yönetmenliğini Murat Şenöy’ün yaptığı, başrollerini ise Mustafa Üstündağ, Güven Kıraç, Şükran Ovalı, Beyti Engin, Murat Serezli ve Haldun Dormen’in paylaştığı bol kahkaha ve aksiyon dolu Şeytan Tüyü filminin galası, 19 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde yapılacak. Senaryosu Armağan Tunaboylu’nun 2004 yılında yayınlanan Yıldız Cinayetleri isimli kitabından uyarlanan Şeytan Tüyü filmi, vizyona ise 18 Mart’ta girecek. Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip incelikli ve aksiyon dolu bir komedi filmi olan Şeytan Tüyü, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.
 
İzmir özel gösterimi için 19 Mart Cumartesi günü Optimum’a gelecek olan filmin başrol oyuncuları Cinemaximum sinemalarında yapılacak özel gösterim öncesi hayranlarıyla buluşacak. Filmin yapım ekibi, yönetmen ve başrol oyuncuları İzmirli sinemaseverlerle buluşacak. Başrol oyuncuları ve film ekibi daha sonra Optimum Avm Cinemaximum sinemalarında İzmirlilerle birlikte filmi izleyecek. Dev Ajans organizasyonu yapılacak İzmir özel gösteriminde film izleyenleri bol bol güldürecek.
 
Aracılık yaptıkları kızları semtin ağır abisine teslim eden ve ardından sermayelerinden birinin öldürülmesi üzerine baş şüpheli durumuna düşen Metin’in (Mustafa Üstündağ) başından geçen tirajikomik olayları konu alan komedi filmi Şeytan Tüyü, bol aksiyonlu sahneleri, durumsal komedi tadındaki esprileri ile izleyicilere bol kahkaha vadediyor.
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2016, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER