Şerbet de Var, Dondurma da...

Marble, ürün zenginliğinin yanında görsel şovlarda da tam not aldı. Fuar kapsamında ürünlerini sergileyen firmalar, dondurma ve Osmanlı şerbeti ikramı dahi yapıyor..

Burak Cilasun / Ben TV
 
Marble 22. Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı'na katılan firmaların stantları, müşterilerini cezbetmek için oldukça renkli dekorasyonlara sahip. Firmalardan bazıları renkliliği lezzetle de buluşturmuş durumda. 
 
Standınını Safranbolu'nun meşhur evlerine benzeterek, mini bir mahalle yaratan Aseel Mermer de bu firmalardan bir tanesi. 
 
Firma adına Ben TV'ye açıklamalarda bulunan Ersoy Erol, yabancı müşterilere Türk misafirperverliğini gösterdiklerini ve bu yolla uzun süreli dostluklar ve iş ilişkileri kurmayı başardıklarını söyledi.
 
"Her yıl farklı konseptle katılıyoruz"
 
Türk mermerini Dubai ile buluşturduklarını belirten Ersoy Erol, sözlerini şöyle sürdürdü:
 
"Bizler her yıl fuara farklı bir konsept ile katılıyoruz. Geçtiğimiz yıl Topkapı Sarayı temasını işlemiştik. Bu yıl Türk mimarisinin meşhur örneklerinden Safranbolu evlerini işliyoruz. Misafirlerimize Maraş dondurması ve Osmanlı şerbeti ikram ediyoruz. Dönem kostümü giymiş olan hosteslerimizle fotoğraf çektiriyorlar. Hem ağızda bir lezzet bırakıyoruz, hem de Türk motiflerini yabancılarla buluşturmuş oluyoruz." dedi.
 
"Fuarlar bizim için prestij yeridir" diyen Ersoy Erol, Marble için de "Gelen ziyaretçi sayısından memnunuz. Müşterinin alıcı olduğunu söyleyebilirim." ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2016, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER