'Seçim Merkezlerine Gidin'

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 2. Bölge 1. Sıra Adayı Ahmet Kenan Tanrıkulu, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Menemen ve Foça’da esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşları ziyaret etti.

'Seçim Merkezlerine Gidin'
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 2. Bölge 1. Sıra Adayı Ahmet Kenan Tanrıkulu, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Menemen ve Foça’da esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşları ziyaret etti. Vatandaşlara Pazar günü mutlaka oylarını kullanma çağrısı yapan Tanrıkulu, “Pazar günü iktidarın gidiş biletini İzmirliler kesecek. Ülkeye her anlamda zarar vermiş olan iktidardan vereceğiniz oylarla kurtulacaksınız. MHP iktidarında da toplumsal onarım ve huzurlu geleceği sağlayacağız” dedi. 
 
Köy kahvesinde projelerini anlattı
 
Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Tanrıkulu, gittiği her yerde vatandaşlarla sohbet ederek, 7 Haziran seçimlerinin önemini anlatıyor. Menemen MHP İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ettikten sonra, ilçede esnafı ziyaret eden Tanrıkulu, esnafa hayırlı işler dilerken, onların sorunlarını dinledi. Daha sonra Foça’ya geçen Tanrıkulu burada da yine esnafı ziyaret etti. Foça Meydanı’nda vatandaşlarla buluşan Tanrıkulu, burada da MHP iktidarında gerçekleştirecekleri projeleri halkla paylaştı. Daha sonra ise konvoy halinde Foça  Gerenköy’e geçen Tanrıkulu burada da köy kahvesinde oturarak köylülerle sohbet etti. Mazotu iktidarları döneminde 1.75 TL’ye çekeceklerini ve üreticiye her türlü indirim ve teşviği sağlayacakları mesajını veren Tanrıkulu, üreten insanı baştacı yapacaklarını kaydetti. 
 
Çalışmalarının ardından değerlendirme yapan Tanrıkulu, vatandaşların mevcut iktidara karşı tepkilerini her yerde gördüklerine işaret ederek, bu tepkilerin sandıkta da gösterilerek bu iktidardan kurtulunabileceğini söyledi. Herkesin mutlaka oyunu kullanması ve oyuna sahip çıkması gerektiğine dikkat çeken Tanrıkulu, “Hiçbir seçimde olmadığı kadar bu seçimde hile yapılacağını ifade ediliyor. O yüzden vatandaşlarda oyunu verdikten sonra sandıklar açıldığında seçim merkezlerine giderek oylarına sahip çıksınlar. Unutulmasın 1 oy bile ülkemizin geleceği açısından bu seçimde çok önemli. Pazar günü inanıyorum ki iktidarın hesap kesim tarihi olur” diye konuştu. 
 
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER