Savaşan, 'İzmir'de Kahvenin Hatırı Vardır Ama Oy'u Yoktur'

MHP İzmir Milletvekili ve 1. Bölge Adayı Aslan Savaşan, Ak Parti Adayı Binali Yıldırım’ın seçimde kahve dağıttığını hatırlattı, "İzmir de bir paket kahveyle oy alacağını zannedenler yanılır" dedi.

Savaşan, 'İzmir'de Kahvenin Hatırı Vardır Ama Oy'u Yoktur'
Seçim çalışmalarına devam eden MHP İzmir Milletvekili ve adayı Aslan Savaşan İzmirlinin gündeminde ekonomi ve ülkenin güvenliği olduğunu söyledi.
 
İzmir’in en önemli sorununun işsizlik olduğunu dile getiren Savaşan “İzmir’de işsizlik en büyük sorun olarak önümüzde duruyor, üretim ekonomisini ve turizmi desteklemediğimiz sürece İzmir’de işsizlik sorununu çözemeyiz. Seçim beyannamemizde esnafımız için can suyu olacak taahhütlerimiz var. 5 Yıl prim desteği, Esnafımızın ağır KDV oranları ve Prim borcu altında ezilmesine izin vermeyeceğiz. AVM’ler ile ilgi düzenleme yaparak semt esnafının rekabet gücünü artıracağız. Bizim vatandaşımıza söyleyecek çok sözümüz var, söyleyecek sözü olmayanlar aracılarla kahve gönderiyor. Vatandaşa söyleyecek sözü olmayanlar ’bir kahve vereyim sen de bana oy ver’ diyor. İzmir de bir paket kahveyle oy alacağını zannedenler yanılır. İzmir’de kahvenin hatırı vardır ama oy’u yoktur. İzmir’de biz ne olursa olsun oyumuz garanti olarak görenler var. Herkes şunu bilsin ki MHP sahada, vatandaşımıza tek tek ulaşıyoruz, dinliyoruz, anlatıyoruz. 1 Kasımda sandıktan zaferle çıkacağız.
 
 
Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2015, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER