Prof. Dr. Budak, Öğrencilerle Buluştu

EGE Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Çeşme Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu’nda öğretim gören gençleri sınıflarında ziyaret etti.

Prof. Dr. Budak, Öğrencilerle Buluştu
 
Gençlerin sosyal medyadan yaptıkları davet üzerine Ege Üniversitesi’nin Çeşme Kampüsü’ne giden Rektör Prof. Dr. Necdet Budak’ı öğrenciler ve Çeşme Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu yönetimi karşıladı. Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Adnan Türksoy ile akademik ve idari çalışanlarla bir araya gelen Prof. Dr. Budak, yüksekokulla ilgili bilgi aldı. Ardından öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Prof. Dr. Necdet Budak, Egeli gençlerle bir araya geldi.
 
Çeşme Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu’nun farklı bölümlerinde eğitim alan gençlerin taleplerini dinleyen Prof. Dr. Budak, turizmde Çeşme’nin eğitimde ise Ege Üniversitesi’nin uluslararası bir marka olduğunu vurgulayarak, bu avantajın sektör için çok değerli olduğunu söyledi. Gençlere seslenen Prof. Dr. Budak, "Sizler Ege Üniversitesi geleneğinden gelen zenginlikle eğitim alıyorsunuz. Ege Üniversitesi ruhunu ilçelerde yaşatan Egelilersiniz. Çeşme kampüsünün ihtiyaçları konusunda isteklerinizi en kısa zamanda yerine getireceğiz. Diğer ilçe kampüslerindeki öğrencilerimiz gibi Çeşme’deki öğrencilerimiz de her zaman önceliklerimiz arasında. Sizlerle bundan böyle daha sık bir araya geleceğiz" dedi.
 
Prof. Dr. Necdet Budak Çeşme ziyareti sırasında Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara’yı da makamında ziyaret etti.
Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2018, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER