Ohannes Burger Bostanlı'da

İzmirli işadamı Mehmet Ali Yazıcıoğlu'nun 6 yıl önce Bornova'da hizmete açtığı Ohannes Burger, Alsancak ve Buca şubelerinin ardından Bostanlı'da hizmete girdi.

Ohannes Burger Bostanlı'da
Bostanlı Cemal Bülbül Sokak üzerindeki mekanın açılışına eski vali Mustafa Tamer, BESİAD Başkanı Feyyaz Sungur, KASİAD Başkanı Osman Avcı, Bostanlı Şubesi franchise ortakları Melih Duralı, Emrah Yaşar, Serkan Mutlu ve çok sayıda konuk katıldı. Açık ve kapalı alanda toplamda 120 kişiyi ağırlayan mekanda açılışa özel hazırlanan hamburger, patates kızartması, soğan halkası ve ızgaralardan oluşan bir mönü sunuldu.
 
Tüm hamburgerlerin katkı maddesi olmadan ve kendine özel lezzetlerle hazırlandığını söyleyen Mehmet Ali Yazıcıoğlu, Paris, Swiss, biftek, barbekü, İndie ve Mexi gibi birbirinden farklı 13 hamburgerin lezzet tutkunlarının vazgeçilmezi olduğunu söyledi. Özgün bir marka ve özgün lezzetler yaratmak istediklerini belirten Yazıcıoğlu, sürekli yeni arayışlar içinde olduklarını ve bu konuda da dünyaca ünlü şef Martin Meakins ile yeni lezzetler ve soslar üzerinde çalıştıklarını belirtti. 2015 yılı sonuna kadar iki yeni şube daha açmayı planladıklarını söyleyen Ohannes Burger kurucusu Mehmet Ali Yazıcıoğlu, yeni yatırımlarla hizmet ağını genişleteceklerini sözlerine ekledi.
Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2015, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER