O ilçenin ekibi, şampiyonluk yarışında!

İKİ yıldır gençler kategorisinde Türkiye Halk Oyunları Şampiyonu olan Bayraklı Belediyesi, İzmir il birinciliğinin ardından Aydın’da yapılan bölge şampiyonasında da lider oldu. Müsabakada 91.14 puan alarak şampiyon olan Bayraklı Belediyesi Halk Oyunları Ekibi, Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

O ilçenin ekibi, şampiyonluk yarışında!
Bayraklı Belediyesi Halk Oyunları Ekibi, geçen ay kazandığı İzmir il birinciliğinin ardından Aydın’da Manisa, Balıkesir, Kütahya, Çanakkale ve Uşak’ın il birincilerinin de aralarında bulunduğu Ege Bölge Grup Yarışması’nda üst üste 3’üncü şampiyonluğunu kazandı.
Son iki yılın Türkiye Şampiyonu ünvanıyla sahneye çıkan Bayraklı Belediyesi Halk Oyunları Ekibi, ’düzenlemeli dal gençler’ kategorisinde 91.14 puan aldı. Ekip, bu yıl da gösterdiği performansla salonu dolduran seyirciler tarafından ayakta alkışlandı. Bayraklı Belediyesi Halk Oyunları Antrenörü Hüseyin Keç, "Ekibimiz geçen 2 yıl katıldığı tüm şampiyonalarda birinciliği etti. Belediye Başkanımız her zaman arkamızda. Desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Hedefimiz yine Türkiye şampiyonu olmak" dedi.
Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2018, 12:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER