Ne Kadar Övünseler Az

Swissotel Büyük Efes, tüm dünyadan gezginlerin deneyimlerini paylaştığı ve puanladığı, dünyanın en popüler online paylaşım platformları arasında yer alan Tripadvisor'dan 2015 Mükemmellik Sertifikası'yla birlikte İftahar Listesi'nde de yerini aldı.

Ne Kadar Övünseler Az
Otellerde konaklama yapan misafirlerin Tripadvisor sitesine yaptıkları yorumlar ve puanlamalar sonucunda en yüksek dereceyi alan işletmelerin Mükemmellik Sertifikası aldığı oteller arasında bu yıl da yerini alan Swissotel Büyük Efes, Mükemmellik Sertifikası'nın beşinci yıldönümününde, bu ödülü beş yıldır üst üste kazanması nedeniyle Tripadvisor'un “İftihar Listesi"ne alındı. Otel, hizmet kalitesi ve misafir memnuniyeti odaklı çalışması sayesinde Tripadvisor'un bu özel listesinde yerini alarak sektördeki liderliğini bir kez daha kanıtladı. 
 
Otelin Genel Müdürü H. Rıza Elibol, Turizm sektöründeki başarının misafir memnuniyeti odaklı olduğunun altını çizerek, ilerleyen yıllarda da bu durumun daha da önem kazanacağının dile getirdi. Elibol, “Güleryüzlü bir hizmet sunabilmenin yolu öncelikle çalışan memnuniyetinden geçer. Çalışanlarının çalıştıkları ortamdan duyduğu memnuniyetin hizmet kalitesine yansır ve bu durum başarıyı getirir" dedi. 
 
Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2015, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER