Nasır Berberleri Dinledi

AK Parti İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Necip Nasır, İzmir Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Bilgin'i ziyaret etti; berberlerin sorunlarını dinledi.

Nasır Berberleri Dinledi
Şükrü Bilgin, halkla iç içe çalışan ve halkın nabzını tutan bir kaç meslek dalından biri olan berberliğin sıkıntılarının çözülmesi adına Necip Nasır'ın kendilerine gerçekleştirdikleri ziyaretten memnun oldukları dile getirdi. Berberlerin yaşadığı sıkıntıların başında, tarife ücretlerindeki farklılığın yarattığı haksız rekabet geldiğini söyleyen Bilgin, konuyla ilgili denetimlerin sıklaştırılması gerektiğini söyledi. 
 
Esnafın toplumun can suyu olduğunu söyleyen AK Parti İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Necip Nasır da, “Esnaf hem ülkenin hem de ekonominin var olan dinamikleridir. Esnaflarımızı korumak zorundayız. Önceliğim İzmir'in sorunlarını çözmek, hükümet ile vatandaş arasında köprü olmak. İzmir'deki berberlerin sorunlarıyla, diğer şehirlerdeki berberlerin sorunlarının hepsinin aynı olmasını bekleyemeyiz. İzmir'de esnafın temsilcisiyim. İzmir esnafının sorunlarını biliyorum ve tüm sorunlarının takipçisi olacağım" dedi.
Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2015, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER