Narlıdere'de Tiyatro Festivali Başlıyor

Narlıdere Belediyesi, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü düzenlediği Tiyatro festivali ile karşılamaya hazırlanıyor.

Narlıdere'de Tiyatro Festivali Başlıyor
Dünya Tiyatrolar günü kapsamında 27 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında Narlıdere Atatürk Kültür Merkezinde İzmir Amatör Levanten Tiyatrosu, Narlıdere Belediyesi ve Seferihisar Belediyesi tiyatro topluluklarının sahneye koyacağı yedi oyun ile tiyatro severlerin karşısına çıkıyor.
 
Salonlarımız sizleri bekliyor
 
Narlıdere Belediyesi’nin Dünya tiyatrolar günü kapsamında düzenlediği Tiyatro festivali 27 Mart  -  1 Nisan tarihleri arasında her gün bir temsil ile Narlıdere’de kutlanacak. Narlıdere Belediye tiyatrosu ve Seferihisar Belediye tiyatrosu ile İzmir Amatör Levanten Tiyatrosu tarafından ortaklaşa hazırladığı temsiller ücretsiz olarak tiyatro severlerin beğenisine sunulacak. 
 
 
27 Mart’ta Bit yeniği ile başlayan Festival 28 Mart’ta ‘ Deliler Bayramı’, 29 Mart’ta ‘Kral Çıplak’ ve Kız Çocuğu, 30 Mart’ta ‘Vah Kadınlar’, 31 Mart’ta ‘Yalancı Aranıyor’, 1 Nisan’da ‘ Yedi Kocalı Hürmüz’ oyunu ile son bulacak. 
 
29 Mart’ta saat:14.00’da oynanacak olan ‘ Kral Çıplak’ oyunu hariç tüm oyunlar için başlama saati: 20.00 olacak.  
Narlıdere Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen tiyatro festivaline tüm tiyatro severleri davet eden Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Tüm tiyatro sanatçılarımızı ve tiyatroya gönül verenleri sevgi ve saygıyla selamlıyor, Dünya Tiyatrolar Günü'nü kutluyorum. Dünya tiyatrolar gününü bir festival tadında doyasıya yaşamak ve ücretsiz oyunlarımızı izlemek için tüm sanatseverleri tiyatro salonlarımıza bekliyoruz’ dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2016, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER