Megapol Urla'da Yaşam Başlıyor

İzmir'de kentin siluetine değer katan yapılar üretmesiyle tanınan, inşaat sektörünün önde gelen ismi Megapol Group, Urla'da farklı bir konsepti hayata geçirdi. Megapol Urla Evleri doğa, termal ve denizi bir arada sunuyor.

Megapol Urla'da Yaşam Başlıyor
Yeni bir yaşamın kapısı Megapol Urla Evleri'nde açılıyor. İzmir'de kentin siluetine değer katan yapılar üretmesiyle tanınan, inşaat sektörünün önde gelen ismi Megapol Group, Urla'da farklı bir konsepti hayata geçirdi. Megapol Urla Evleri doğa, termal ve denizi bir arada sunuyor. 
 
Yeni bir yaşamı vadeden Megapol Urla Evleri'nde, termal tesisler, sosyal tesisler, beach club da yer alıyor. İzmir ve Çeşme'ye 15, havaalanına ise 30 dakika mesafedeki Megapol Urla Evleri çok önemli bir lojistik avantaj sunuyor. 
 
Yaşamın başladığı Megapol Urla Evleri'nde sakinlerin ihtiyaçlarını karşılamak için Urla merkeze ve havaalanına servisler hizmet veriyor. 
 
Mavi Kule, Heris Tower, Kordon Kule, Sunucu Plaza ve Megapol Tower gibi İzmir'in öncü projelerine imza atan Megapol Group'un Yönetim Kurulu Başkanı Selim Gökdemir, "Megapol Urla Evleri, bizim için çok önemli bir proje. Bir dönem çok popüler olan İçmeler Bölgesi, projemiz ile tekrar popüler olacak. Sadece yazın yaşanılan bir yer değil yılın 12 ayının burada geçirilebileceği bir yaşam alanı sunuyoruz. Burayı sadece bir villa olarak görmemek lazım. Bizim burada sunduğumuz imkanlar, Megapol Urla Evleri'nin yeni sakinleri, yeni bir yaşam tarzına sahip oluyor. Projemize son derece güzel talep aldık" diye konuştu. 
 
İzmir'e 15 dakika, Çeşme'ye 10 dakika mesafede yükselen Megapol Urla Evleri ile ilgili de bilgi veren Gökdemir, "Kendine ait plajı, termal su kullanımı ve doğayla iç içe oluşuyla büyük beğeni topluyor. Megapol Urla Evleri dört mevsim yaşamaya uygun olarak tasarlandı. Daha çok oturum amaçlı tercih edilen konutlar yaz aylarında dönemsel olarak kiraya vermeye uygun. Megapol Urla Evleri'ndeki termal tesislerde eski Roma döneminde deniz suyu ile uygulanan tedavi yöntemi sunuluyor. Evlerin yakınındaki plaj, site sakinleri için beach club olarak hizmet veriyor. Megapol Urla Evleri uygun ödeme koşulları da sunuluyor. Megapol Group imzası taşıyan Megapol Urla Evleri 3 etapta 190 villadan meydana geliyor" dedi.
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2015, 12:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER