Marble sona erdi

Marble 24. Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı 4 günlük unutulmaz bir maratonun ardından kapılarını gelecek sene yeniden açmak üzere kapattı.

Marble sona erdi

Türkiye'nin en büyük ihtisas fuarlarından biri olan ve hem ülke ekonomisi için, hem de kent ekonomisi için oldukça büyük değer taşıyan Marble Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı, 24. yılını geride bıraktı.

150 bin metrekarelik dev bir alanda alanda  ocak işletmecisinden fabrikasına, makinecisinden yedek parça, yan ürün ve blok mermere kadar mermer sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren fuar, 220'si yabancı 1143 katılımcıya ev sahipliği yaptı.

33 ülkeden firmanın katıldığı fuar yaklaşık rakamlarla 10 binin üstünde yabancı olmak üzere 50 binden fazla ziyaretçiye de ev sahipliği yaparken, sektörde gelinen son teknolojiyi de gerek stantlardaki ürünlerle gerekse de düzenlenen etkinliklerle ortaya koymuş oldu.

Ayrıca Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı yalnızca mermer sektörünün temsilcileri mutlu etmekle kalmadı. Fuar, İzmir kent ekonomisi için de otellerinden, ticari taksisine, restoranından gıda tedarikçisine kadar çok sayıda iş koluna can suyu oldu.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2018, 19:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER