Kent gezileri yeniden başladı

Karşıyaka Belediyesi, ilçenin tarihi, kültürel değerlerini tanıtmak ve kentlilik bilincini artırmak için düzenlediği kent gezilerini yeniden başlattı.

Kent gezileri yeniden başladı

Karşıyaka'nın tarihi ve kültürel güzelliklerini daha fazla vatandaşa göstermek ve kentlilik bilincinin artmasına katkı sunmak amacıyla Kent Gezileri'ni yeniden başlatan Karşıyaka Belediyesi, ilçenin güzelliklerini yüzlerce yurttaşa tınatacak. Başta Zübeyde Hanım'ın Anıt Mezarı ve Latife Hanım Köşkü olmak üzere müzeler ve spor tesisleri ziyaret edilecek. Karşıyaka'nın ilk kapalı yüzme havuzu, Engelli Dinlenme Merkezi ve Afet Koordinasyon Merkezi de güzergahta yer alacak. 45'er kişilik gruplar halinde, ilçenin dört bir yanındaki tarihi ve kültürel noktalar ile tesisleri gezecek olan vatandaşlar, başvuru ve detaylar için 399 40 05 numaralı telefondan belediyenin Halkla İlişkiler Birimi'ne ulaşabilecek.

HERKESİ BEKLİYORUZ

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, "İzmir'in, hatta Türkiye'nin en güzel ilçelerinden birinde yaşıyoruz. Sahip olduğumuz değerleri tüm yurttaşlarımızla paylaşmak için Kent Gezilerimizi yeniden başlatıyoruz. İzmir'in her yerinden, gezilerimize katılmak isteyen tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2018, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER