Kemalpaşa'da 'yerel buluşmalar' sürüyor

İZMİR’in Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, ’Yerel Buluşmalar’ programı kapsamında mali müşavirler, sigortacılar ve çeşitli sektör temsilcilerini konuk etti.

Kemalpaşa'da 'yerel buluşmalar' sürüyor
 
Kemalpaşa Belediye Başkanı AK Partili Arif Uğurlu, 15 Temmuz Kültür Sarayı’nda Kemalpaşalılar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Misafirlerinin talep ve beklentilerini dinleyip tek tek not alan Uğurlu, Kemalpaşa’da yaşanan değişim ve dönüşümü anlattı. Kemalpaşalılara daha rahat yaşam alanları sunmak için çalıştıklarını kaydeden Uğurlu, parklarıyla, spor tesisleriyle, kültür merkezleriyle, yollarıyla, sağlık ocaklarıyla, pazar yerleriyle Kemalpaşa’nın bambaşka bir görümüne kavuştuğunu ifade etti.
 
'YÖNETİM ANLAYIŞIMIZIN TEMELİ...'
 
Kemalpaşa Belediyesi olarak planlı ve programlı çalıştıklarını kaydeden Uğurlu, "Yerel yönetimlerde başarı; kentsel faktörlerdeki değişim sürekli izlenerek ve analiz edilerek, uzun vadeli düşünülerek ve kaynakların hizmet önceliklerine göre dağıtımının planlanması ile sağlanır. İşte bu nedenle belediyenin amaçlarının belirlenmesi, kaynakların analiz edilmesi, alternatif stratejilerin belirlenerek geliştirilmesi daha etkin ve verimli bir kamu hizmeti sağlanması acısından önemlilik arz etmektedir. Biz ilk olarak kaynaklarımızı analiz edip, daha sonra hemşerilerimiz ile istişare ederek yatırımlarımıza şekil verdik. Bu kapsamda kentini iyi tanımak, istek ve taleplerinden haberdar olmak; yönetim anlayışımızın temelini oluşturdu. Yatırımlarımızı ve hizmetlerimizi vatandaş ekseninde biçimlendirmek en önemli önceliğimizdir" dedi.
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2018, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER