İzmirlilere Kahvaltı Sürprizi

CHP İzmir İl Başkanlığı'nın 'İzmir Kahvaltısı' etkinliğinde, CHP Milletvekili adayları metro girişlerinde 20 bin İzmirliye simit ve peynir ikram ederek, oy istedi.

CHP İzmir İl Başkanlığı'nın düzenlediği 'İzmir Kahvaltısı' etkinliğinde milletvekili adayları Konak, Bornova, Halkapınar ve Alsancak Metro istasyonları ile Konak Vapur İskelesi'nin önünde 20 bin kişiye, İzmirli'lerin 'gevrek' dediği simit ile peynir ikram etti. Konak Metro İstasyonu'ndaki etkinliğe CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter, CHP İzmir 2'nci bölge milletvekili adayı Tuncay Özkan ile CHP İzmir 1'inci Bölge milletvekili adayı Murat Bakan katıldı. CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter şunları söyledi:
 
"Bugün çok değişik bir aktivite ile İzmirli'lerle buluşuyoruz. Konak, Çankaya, Karşıyaka, Alsancak, Halkapınar ve Bornova'da işçilerimizle, işverenimizle, halkımızla buluşuyoruz. Gevrek ve peynir ikramında bulunuyoruz. Çok hoş karşılandı. Yaşanacak bir Türkiye'de onlara bir jestle günaydın demek bizi çok mutlu ediyor. Aynı zamanda bugün Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu geliyor. İlçelerimizde halkımızla buluşacak. Yarından sonra da seçim var. Herkesi yaşanacak bir Türkiye için CHP'ye desteklerini bekliyorum." 
 
TUNCAY ÖZKAN: DAHA ÇOK ŞEYLERİ PAYLAŞACAĞIZ
 
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği CHP adayı Tuncay Özkan ise şu değerlendirmeyi yaptı:
 
"Artık seçim maratonunun son günleri. Bugünlerde yurttaşlarımıza hoş bir hatıra ile  günaydın demek ve onların ağızların tatlandırmak için gevrek peynir ikram ediyoruz. Haziran'daki iktidarımız için küçük bir başlangıç yaptık. Canımızı halkımızın daha iyi yaşaması için feda etmeye hazırız. Herkes varını paylaşıyor, biz de gevreğimizi paylaşıyoruz. 8 Haziran'dan sonra daha çok şeyleri paylaşarak Türkiye'yi yaşanır hale getireceğiz. Halk ile birlikte güne başlamak, halkçı olmak güzel bir şey." 
 
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER