'İzmir'i Mücevher Gibi İşleyeceğiz'

AK Parti Milletvekili adayı Cemil Şeboy, “Dünyanın en güzel kentlerinden biri olan İzmir, AK Parti'nin usta elleriyle işlendiğinde çok büyük değere kavuşacak" dedi.

'İzmir'i Mücevher Gibi İşleyeceğiz'
Seçim çalışmalarının son haftasını memleketi Buca'ya ayıran Ak Parti Adayı Şeboy, Buca'da gerçekleştirdiği hizmetleri kendisinin bile unuttuğunu belirtti. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde daha farklı bir misyonu olacağını artık bütün ülkeye ve İzmir'e hizmet etmek için çalışacağını söyleyen Şeboy, İzmir'in dünyanın en güzel mücevherlerinden biri olduğunu ancak henüz işlenmediğini belirtti.
 
Kitreliler Derneği'ni ziyaret eden Cemil Şeboy "Benim hedefim İzmir'in keyifle yaşanacak bir kent olması. Çünkü İzmir bir mücevher ama henüz işlenmemiş yani maden halinde bir mücevher, biz bu mücevheri en iyi şekilde işlemek için pırıl pırıl parlayan bir elmas haline getirmek için çalışacağız" diye konuştu. Bostanlı-İnciraltı köprüsünün İzmir'i saran bir gerdanlık olacağını vurgulayan Şeboy, “Bir mücevheri işlemek ustaca dokunuşlarla olur. Bu proje hem görsel olarak hem de nitelik olarak İzmir' çok yakışacak. Ulaşımda büyük bir rahatlama yaratacak köprü, aynı zamanda iki yakayı birbirine bağlayacak. Birbirine küs gibi yaşayan körfezin iki yakası bu köprüyle birleşecek" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2015, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER