İzmir'de Ayşe Kulin Rüzgarı

Türkiye'de en çok okunan yazarlardan biri olan Ayşe Kulin, İzmirli okurları ile Agora Alışveriş Merkezi D&R Mağazası’nda buluştu.

İzmir'de Ayşe Kulin Rüzgarı
Kaleme aldığı biyografik eserleri ve romanlarıyla çok okunan yazarlardan biri olan ve birçok ödül kazanan ünlü yazar Ayşe Kulin Agora Alışveriş Merkezi D&R mağazasında sevenleriyle bir araya geldi. Sevilen yazar Ayşe Kulin, son çıkan yeni romanı Tutsak Güneş’i imzaladı. Her yaştan edebiyat tutkununun ilgi gösterdiği ve renkli anların yaşandığı imza gününde Kulin, kitaplarına imza atmanın yanı sıra okurlarını kırmayarak herkesle tek tek fotoğraf çektirdi. Yoğun ilgi gören Ayşe Kulin, sevenleriyle sohbet de etti.
 
Ayşe Kulin, okurlarını sarsıcı bir gelecek hayal etmeye davet ettiği Tutsak Güneş’te, genç bir kadının unutulmaz uyanış hikâyesini anlatıyor. Geçmişle hesaplaşmalar, diktatörlük ve özgürlük, bilmezden gelinen gerçekler, yasalar ve bu yasalara meydan okuyan tutkularla aşkları ele alan Tutsak Güneş, düzene başkaldıran, gerçeği arayan güçlü kadınların hikâyesini akıcı bir dille anlatıyor.
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2015, 12:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER