Hotar'dan 7 Haziran Mesajları

Hotar'dan 7 Haziran mesajları geldi. Nükhet Hotar, “7 Haziran için son düzlükteyiz. İnce Eleyip Sık Dokumamız, 13 yıldır iktidarda olan, hizmetleri ile denenmiş, her alandaki başarısı kanıtlanmış olan Ak Parti’yi desteklememiz, geleceğe oy vermemiz gerekmektedir.” dedi.

Hotar'dan 7 Haziran Mesajları
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Adayı Nükhet Hotar seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
 
Ziyaretlerine Altay Spor Kulübünün yeni Başkanı Cihangir Marmara ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle başlayana Hotar, sırayla İzmir Kadınlar Birliği Derneği, Uluslararası Basın Yayın Birliği Genel Başkanlığı ve Roman Federasyonunu temsilcileri ile bir araya geldi. Son olarak 1. Bölge milletvekili adayları ile seçim otobüsüne binen Hotar, Güzelyalı, Göztepe ve Karataş’ta esnafı selamladı, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. 
 
Gün içerisinde Hem esnafın hem de halkın yoğun teveccühleriyle karşılaştıklarını belirten Hotar, “AK Parti’yi daha iyi anlattık ve anlatmaya devam ediyoruz. İnşallah İzmirli hemşerilerimizin önce yüreklerini sonrada oylarını kazanıyoruz. Gezdiğimiz her sokakta, girdiğimiz her dükkân da vatandaşlarımızın bizlere olan teveccühünün gün geçtikçe arttığını görüyoruz. Türkiye’nin birlik beraberlik ve bugüne kadar geleceğe yönelik sağladığı kazanımlarını kaybetmesi için çalışan şer odakları ve bunu idare eden üst takımları var. Ancak halkımız bunları artık hem sorgulama dönemine girdi,hem de hangi partiden olursa olsun hiçbir kardeşimiz geleceğe yönelik kazanımlarını kaybetmek istemiyor” dedi. 
 
Önce duaları alıyoruz
 
Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Nükhet Hotar, İzmirli vatandaşların Desteklerinin artarak devam edeceğini belirterek, “ Görüyoruz ki bize yüreğini açan herkesin başta duasını alıyoruz. Ne kadar çok çalışırsak, ne kadar çok kişiye, kuruma ulaşırsak o kadar avantajlı oluyoruz. Bu avantajı kaybetmemek için de 4 milyon nüfuslu İzmir’de teşkilatımızla adaylarımızla canla başla çalışmaya devam ediyoruz” dedi. 
 
Kaybedecek zamanımız yok
 
Seçim günü yaklaştıkça 1 saat fazla uyumayı ve yemeğe zaman ayırmayı zaman kaybı olarak gördüklerini belirten Hotar, “Ülkemizin kazanımlarını kaybetmeme adına, Türkiye’yi uluslararası alanda daha da yükseltmek adına İzmir’den büyük destek alacağımıza inanıyorum” diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2015, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER