'Hayat Standartlarını Yükselteceğiz'

AK Parti İzmir Milletvekili adayı Cemil Şeboy İzmirlilerin rahat yaşaması için insan odaklı projeler hazırladıklarını söyledi. Şeboy, “Bu projeler İzmir'in kaderini değiştirecek" dedi.

'Hayat Standartlarını Yükselteceğiz'
Karabağlar'ın Eski İzmir semtinde çalışma yapan AK Parti adayı Şeboy, kimsenin diline, dinine, mezhebine, görüşüne bakmadan hizmet ettiklerini vurguladı. Cemil Şeboy, Milletvekili olduğunda bu sefer bütün İzmir ve bütün Türkiye için projeler üreteceğini söyledi. İzmir'in çok güzel bir şehir olduğunu ancak usta eli değmesi gerektiğini belirten Şeboy, “İnşallah bir mimar olarak ve tecrübeli bir Belediye Başkanı olarak İzmirlilerin hayat standartlarını yükseltecek işlere imza atacağız “ dedi.
 
Kentsel dönüşümle ilgili Meclis'te vereceği kanun teklifinin detaylarını vatandaşlara anlatan AK Parti adayı Şeboy, vatandaşların hakkını yedirmeden güvenli ve değerli yaşam alanları yaratacaklarını söyledi. Şeboy, “Kentsel dönüşümle ilgili sizleri kandırmaya çalışanlara inanmayın. Benim önereceğim sistemle mal sahibinin rızası olmadan hiçbir şey yapılmayacak çünkü sizler müteahhitlerle anlaşacaksınız. Bizler sadece şartlarını belirleyeceğiz, göreceksiniz bu sayede hepiniz zengin olacaksınız" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER