'Girilmedik Ev Bırakmayın' Talimatı

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve yönetimi, Karşıyaka, Bayraklı ve Bornova ilçe örgütlerini ziyaret etti. Yücel, örgütten kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden her kesimi kucaklayarak çalışmalarını istedi.

'Girilmedik Ev Bırakmayın' Talimatı
CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, örgüt ziyaretlerinde mahalle temsilcilerini çok önemsediğini belirterek, parti içi yarışın bittiğini bundan sonra genel ve yerel seçimlere odaklanacaklarını belirterek, "Biz demokrasiyi en iyi şekilde işleten bir partiyiz. Ancak demokrasi her kafadan bir ses çıkması, partilimizi ve partimizi olur olmaz eleştirmek ve kamuoyu önünde tartışılır hale getirmek değildir. Bu konuda sizlerden dikkatli olmanızı rica ediyorum. Partimizi kamuoyunda, basın veya sosyal medya üzerinden tartışılır hale getirmemeliyiz. Dava adamları olarak, hedefimiz sadece partimizin 2019’da iktidara taşınması olmalı" dedi.
 
CHP’li Yücel, örgüte mesajlarını şöyle sürdürdü:
 
"CHP iktidarı artık çok yakın. Bu bilinçle çalışmalıyız. Sıkılmadık el, girilmedik ev bırakmamalıyız. Bu yolda kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden her kesimi kucaklamalıyız. Genel Başkanımızın özellikle salı günleri meclis grup konuşmasındaki mesajlarını, söylemlerini takip etmeli bunları çalışmalarımızda kullanmalıyız. Genel seçimlerdeki başarı yerelden geçer. Yerelde başta kaybettiğimiz 8 ilçe olmak üzere 30 ilçede ve büyükşehirde yerel yönetimleri kazanacağımıza yürekten inanıyorum. Yereldeki başarımız bizleri genel seçimlerde de iktidara taşıyacaktır.
 
 
 
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2018, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER