Fuar Doldu Taştı

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından 28 Ağustos – 6 Eylül 2015 tarihlerinde 84. kez düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı, bu yılda kültür, sanat, ticaret ve eğlencenin buluşma noktası oldu.

Fuar Doldu Taştı
10 gün boyunca birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapan 84. İzmir Enternasyonal Fuarı, 5 Eylül Cumartesi gecesi Türkiye’nin en sevilen pop şarkıcılarından Hadise ve Türkiye'nin adını uluslararası arenada büyük bir gururla taşıyan Boğaziçi Caz Korosu’nun muhteşem performansıyla doldu taştı.
 
Hadise enerjisiyle esip savurdu
 
Başarılı sahne performanslarıyla adından sıkça söz ettiren Hadise, 84. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda şahane bir konsere imza attı. Sevilen popçu sahnede hem coştu hem coşturdu. Ünlü popçu kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz anlar yaşattı. 
 
 
Migros sponsorluğunda Kültürpark yer altı otopark üstü çim alanda organize edilen konser, fuar ziyaretçilerine ücretsiz olarak gerçekleştirildi. 84. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda hayranlarının karşısına çıkan Hadise, enerjisiyle esip savurdu. Hadise birbirinden güzel sahne performansıyla göz doldururken, hayranlarını coşturdu. “Neredesin Aşkım” şarkısıyla sevenlerine seslenen şarkıcı, konserini “Düm Tek Tek” parçasıyla bitirdi.
 
Fuar Açıkhava Kapalı Gişe
 
 
Dünya çapında katıldığı yarışmalarda kazandığı başarılarla Türkiye'yi ve müziğimizi en iyi şekilde temsil eden Boğaziçi Caz Korosu, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda verdiği konserle dinleyenleri müzikal bir yolculuğa çıkardı. Etkinlik, İZFAŞ tarafından fuar ziyaretçilerine ücretsiz olarak organize edildi.
 
Seslendirdikleri eserlerle geniş kitlelerin beğenisini kazanan Boğaziçi Caz Korosu, Şef Masis Aram Gözbek yönetiminde eserlerini seslendirdi. Grup, Açıkhava Tiyatrosu’nu hınca hınç dolduran hayranlarına, çağdaş müzikten caza ve hatta çoksesli türkü düzenlemelerine kadar geniş bir repertuvarını sundu.  
 
Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2015, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER