Folkart Fuar Sohbetleri İlk Konuğunu Ağırladı

İzmir Enternasyonal Fuarı'ndan canlı yayınla gerçekleştirilen Folkart Fuar Sohbetleri'nin ilk konuğu Folkart Pazarlama Müdürü Batur Ayfer oldu. Ayfer, Basmane projesi için “Amacımız İzmir'e bir eser kazandırmak” dedi.

Ben TV'nin fuar coşkusunu ekranla buluşturduğu Folkart Fuar Sohbetleri'nin ilk konuğu Folkart Pazarlama Müdürü Batur Ayfer oldu.
 
Burak Cilasun'un sorularını yanıtlayan Ayfer ilk olarak, İzmir Enternasyonal Fuarı'na Folkart'ın sponsor olma hikayesini anlattı. Batur, İZFAŞ'tan gelen teklifle sponsorluğa soyunduklarını ve İzmir Enternasyonal Fuarı'na Folkart olarak kendilerinden beklenenin çok üstünde katkıda bulunduklarını belirtti. 
 
'18 ülkeden 600 sanatçı geldi'
 
Folkart'ın fuar boyunca 40'ın üstünde etkinliğin sponsorluğunu üstlendiğini belirten Batur Ayfer, gösteriler hakkında da kısa bilgiler verdi. Gösterilerin içinde extreme spor olarak motosiklet şovundan sokak gösterilerine kadar geniş bir yelpazenin olduğunu belirten Batur, "18 ülkeden 600 sanatçı, 85. İEF için İzmir'e geldi." dedi.
 
Batur Ayfer ayrıca Folkart'ın mevcut projeleri hakkında da bilgi verdi. Folkart Live projesinin önemli bir kısmının tamamlandığını, Çeşme'deki projelere de ilginin yoğun olduğunu dile getiren Ayfer, "Folkart Time projemizbüyük ilgi gördü. Basmane'de gerçekleştireceğimiz yeni projemiz için dünyanın en önemli 6 mimarlık ofisiyle çalışıyoruz. En iyiyi yapabilmek adına masraftan kaçınmıyoruz. Basmane'de gerçekleştireceğimiz A+ kalitedeki projemiz, İzmir'e yeni bir eser, yeni bir sembol olacak. Projeden elbette para kazanacağız ama bu proje için önceliğimiz para değil, kente bir eser bırakmak." dedi.
Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2016, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER