Filmi İzmirliler İle Birlikte İzleyecekler

Yapımcılığını BKM Film’in, yönetmenliğini ise Ozan Açıktan’ın üstlendiği "Annemin Yarası" filmi 11 Mart’ta vizyona girecek, bir gün sonra başrol oyuncularının katılımıyla İzmir Optimum Outlet’de bulunan Cinemaximum salonlarında seyirciyle buluşacak.

Filmi İzmirliler İle Birlikte İzleyecekler
 
Başrollerini Ozan Güven, Belçim Bilgin, Meryem Uzerli, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı “Annemin Yarası", kadrosu ve çarpıcı hikaye örgüsü ile 2016 sezonunun iddialı filmleri arasında yerini aldı. 18 yaşındaki Salin’in (Bora Akkaş) hayalindeki yuvayı bulmak üzere hiç bilmediği bir şehre doğru yola çıkmasıyla başlayan ve unutulmuş bir maziyle birbirine bağlanan iki aileyi yeniden karşı karşıya getiren filmin çekimleri, geçen ağustos aynın ortasında Sırbistan’da tamamlandı. 200 kişilik teknik ekibin 45 çekim gününde tamamladığı filmin tamamı yurtdışında ve 60 farklı mekanda çekildi.
 
Yapımcılığını BKM Film’in, yönetmenliğini ise Ozan Açıktan’ın üstlendiği “Annemin Yarası" 11 Mart’ta vizyona girecek. Sezonun iddialı filmlerinden olan ve oyuncu kadrosu ile ses getirmesi beklenen "Annemin Yarası"nın İzmir seyircili gösterimi, başrol oyuncularının katılımı ile 12 Mart Cumartesi günü İzmir Optimum Outlet’de bulunan Cinemaximum salonlarında BKM Ege bölge Temsilcisi Devajans tarafından gerçekleştirilecek.
Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2016, 09:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER