Festival'de Agathe Iracema İmzası

İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın (İKSEV), İzmir Büyükşehir Belediyesi İşbirliği ile düzenlediği 23. İzmir Avrupa Caz Festivali’nde Agathe Iracema rüzgârı esti.

Festival'de Agathe Iracema İmzası
 
Caz sahnelerinin genç divası, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM) Küçük Salonu tamamen dolduran Festival izleyicisine büyülü bir gece yaşattı. İzmir Fransız Kültür Merkezi işbirliği ile yapılan konserde Agathe Iracema’ya Christophe Wallemme (kontrbas), Leo Montana (piyano) ve Pierre - Alain Tocanier (davul) eşlik etti. Yumuşak sesi, sevimli mimikleri, içten söyleyişi ile daha ilk şarkıda gönülleri fetheden Agathe, yaklaşık iki saat süren konserinde son albümü "Feeling Alive"dan örnekler sundu. Kontrbas, piyano ve davul sololarının renklendirdiği konserin ardından genç diva son albümünü, bir gecede kalplerini fethettiği İzmirli hayranları için imzaladı.
 
23. İzmir Avrupa Caz Festivali, 10 Mart’ta Yunanistan İzmir Başkonsolosluğu işbirliği ile yapılacak Ayça Gündüz Quartet & George Kontrafouris(piyano) konseriyle devam edecek.
Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2016, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER