'Esnafı Teknoloji İle Buluşturacağız'

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Kerem Ali Sürekli, ekonomide esnafın büyük bir rolü olduğunu ifade ederek, “Geleneksel toptan ve perakende sektörünün rekabet gücünü artırıcı tedarik ve satış faaliyetlerini geliştirecek, bu kesimde modern işletme teknikleri, yeni hizmet modelleri ve teknoloji kullanımını destekleyeceğiz" dedi.

'Esnafı Teknoloji İle Buluşturacağız'
Seçim çalışmalarını sürdüren Sürekli, geç saatlerde olmasına rağmen Ödemiş Kaymakçı kalabalık sbir grup tarafından karşılandı. Sürekli, “Bugünkü coşkunuz bizlere daha da güç verdi. Çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz. Amacımız refah içerisinde, kardeşçe yaşamaktır. Çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz. Artık son zamanlara yaklaşıldı. Amacımız sadece seçim süresince sizlere ziyarette bulunmak değil; sorunlarınıza çözüm bulmak, dertlerinize ortak olmaktır. İstiyoruz ki, İzmir'in yüzü gülsün. Refah içerisinde, kardeşçe yaşayalım" dedi.
 
Seçim çalışmalarına sabahın erken saatlerinde güne başlayan Kerem Ali Sürekli, Ödemiş pazarında esnaf ile bir araya geldi. Tek tek esnafla görüşen Sürekli, pazar yerindeki eksiklikleri not alarak konuyla ilgili hemen ilgileneceklerini belirtti. Sürekli "Esnaflarımız bizler için çok değerli. Yer ve istihdam konusunda sizlere daha iyi çözümler sunmak için gereken ne varsa yapacağız. Bizlere her daim ulaşabilirsiniz. Bizler sizler için, milletimiz için varız. Davamızı sonuna kadar koruyacak, ülkemiz ve halkımız için var olmaya devam edeceğiz. Perakende ticaretin düzenlenmesine ilişkin kanun ile ilgili ikincil düzenlemeleri tamamlayacağız" şeklinde konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2015, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER