Eroğlu Yorulmak Nedir Bilmiyor

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu bu dönem Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun takdiriyle İzmir'den milletvekili adayı olduğunu söyledi, “Bu benim için gurur vesilesi. İzmir'e daha fazla hizmet etmek için geldim. İzmir için büyük düşünüyorum. İzmir'e büyük eserler kazandıracağız" dedi.

Eroğlu Yorulmak Nedir Bilmiyor
Bakan Eroğlu Gıda Çarşısı'na giderek burada esnafla buluştu. Veysel Eroğlu, “Başbakanımız, 'bundan sonra İzmir ufuk şehri olacak' dedi. Ticaretin, sanayinin, ileri teknolojinin üssü olacak. Termal, tabiat, kongre, yat turizminin dünyada tanınan merkezi olacak. Bu konuda her desteği vereceğiz" dedi.
 
İzmir'e kavga için değil hizmet için geldiklerini anlatan Bakan Eroğlu, "İzmir için çok büyük düşünüyoruz. Bütün yollar, barajlar yapılıyor. İzmir'in ufku çok geniş. Buradan bakınca New York'u görüyoruz. Başkanınız bana taleplerinizi iletecek. Seçimlerin ardından Başbakanlık İzmir Ofisi'nde toplantılar yapacağız. 7 Haziran'da desteğinizi bekliyoruz. İstikrar sürsün, devletimiz büyüsün" dedi. 
 
Daha sonra Muharip Gaziler Derneği Konak şubesini ziyaret eden Bakan Eroğlu, "Şanlı bayrağımız sizin sayenizde ilelebet dalgalanacaktır. Sizinle ne kadar gurur duysak azdır" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2015, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER