Eroğlu Karış Karış Geziyor

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Ege Bölgesi Otobüs İşletmecileri Derneği ile İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'nı ziyaret etti.

Eroğlu Karış Karış Geziyor
 
AK Parti'nin izmir'den milletvekili adayı gösterdiği Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, ziyaretlerine İzmir Otogarı'nda, Ege Bölgesi Otobüs İşletmecileri Derneği ve otogar esnafıyla başladı. Ege Bölgesi Otobüs İşletmecileri Derneği'nde yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Veysel Eroğlu "İzmir'de eksiklikler var bunların farkındayız. Hükümet olarak elimizden gelen bütün gayreti sarf edeceğiz. Bunu özellikle vurgulamak istiyorum. Sizlere hizmet etmek bizim bir borcumuzdur. Hükümetin millete hizmet etmesi bir vazifedir, gerekliliktir. Biz de bu maksatla adayız, oturmaya çay kahve içmeye değil, hizmete adayız" diye konuştu. Dernek üyelerinin taleplerini de dinleyen Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Otogar'da faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti.
 
İzmir Otogar'ından sonra İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'nı ziyaret eden Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu hükümetin ülke genelinde ve İzmir'de yaptığı hizmetleri anlattı. İzmir'e gelen turist sayısını artırmak için gayret sarf edeceklerini dile getiren Prof. Dr. Veysel Eroğlu "İzmir'e yılda 10 milyon turist gelmesi için çalışacağız. Tarihi ve turistik mekanlarımızı ihya edeceğiz. Şehri güzel bir görünüme kavuşturacağız. Taksici kardeşlerimiz bu şehrin imajıdır. Turistler ilk taksicileri görüyorlar ve bizde sizler için gereken ne varsa yapacağız" diye konuştu. Seçime az bir süre kaldığına değinen Bakan Eroğlu, her vatandaşın sandığa gitmesi ve oyunu kullanması gerektiğini ifade etti.
 
Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2015, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER