Erkoç Marble, fuar ziyaretçileriyle buluştu

Marble 24. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı kapsamında stant açan firmalardan Erkoç Marble, mevcut durumda Çinli ve Hintlilerden oluşan müşteri portföyünü genişletip ihracatını arttırmak istiyor.

Burak Cilasun / Ben TV

Fuar İzmir'de kapılarını açan Marble 24. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı kapsamında stant açan firmalardan biri de Erkoç Marble oldu.

Yaklaşık 40 yıldır faaliyet gösteren Erkoç Kırma Taş firmasının markası olan Erkoç Marble'ın Marble Mermer Fuarı'na ilk kez katıldığını dile getiren Burak Erkoç hem firmalarını hem de ürünlerini tanıtırken fuar kapsamındaki hedeflerinden de bahsetti.

Erkoç, "24. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı gerçekten çok büyük bir fuar. Bizim Çinli ve Hinli birçok müşterimiz var. Fuarla birlikte müşteri portföyümüzü katlayacağımıza inanıyoruz. Erkoç Marble olarak Bergama'da gri bir taş üzerine çalışıyoruz. Ürünümüze de oldukça güveniyoruz. Geçmişte çoğunlukla iç piyasaya dönük çalışıyor olsak da vizyonumuzu ihracata çevirdik ve ilk gün ilgisinden de oldukça memnunuz. " dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2018, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER