Dördüzlere Karşı Millet

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Buca Gediz Mahallesi’nde bulunan Hüseyin Kocabıyık’ın seçim ofisini ziyaret etti. Beraberinde Ak Partili vekil adayları Cemil Şeboy, Talip Uzun ve Gürbüz Akbulut’un da bulunduğu ziyarette gördüğü ilgiden memnun kalan Eroğlu, “Başbakanımızı da çok coşkulu karşıladınız, beni de burada, çok teşekkür ediyorum değerli kardeşlerim” dedi.

Dördüzlere Karşı Millet
Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun selamını da getirdim diyerek sözlerine başlayan Bakan Eroğlu, “İzmirliler Sayın Başbakanımızı Gündoğdu’da çok güzel karşıladı, bundan dolayı tüm İzmirli kardeşlerime teşekkür ediyorum, geçenlerde Cumhurbaşkanımız ile de Aydın ve Uşak’ta toplu açılış treninde beraberdim, Adnan Menderes Havaalanı’nda uğurlarken İzmir’deki tüm kardeşlerime en kalbi selamlarımı söyle dedi. Ben de sizlere Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletmenin bahtiyarlığını yaşıyorum” diye konuştu.
 
Bu Seçim Eski Türkiye İle Yeni Türkiye Arasında Yapılıyor
 
Haziran seçilerini Cumhuriyet tarihinde en önemli seçim olarak niteleyen Veysel Eroğlu, “ Bu seçim sadece sıradan bir milletvekilliği seçimi değildir, Türkiye için büyük hedeflere doğru yelken açan 2023, 2053, 2071, hedeflerini yakalamak için büyük projeleri ortaya atan bunun hesaplarını planlarını projelerini hazırlayan bir Ak Parti hükümeti ile Türkiye’nin önün kesmek isteyen, tekrar faiz lobisine IMF’ye teslim etmek isteyen, tekrar hastane kuyruklarına mahkûm etmek isteyen, bir ilaç alırken tıpkı geçmişte olduğu gibi 10 katı fiyata satma isteyenler arasında olacak bir seçimdir” ifadelerini kullandı.
 
Dördüzler’e Karşı Millet Var
 
“Eski Türkiye istemiyoruz, Yeni Türkiye için hazır mıyız” diyen Eroğlu, “ Eski Türkiye’nin sahipleri hepsi dördüz oldu birleşti ama Allah’a şükür onlar dördüz ise onların karşısında milletimiz var, İzmirliler var, Bucalılar var” diyerek milli iradenin gücünün statükoyu yeneceğini vurguladı.
 
Ardından Eroğlu ve vekil adayları Gediz Mahallesi’ni gezdi, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2015, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER