Dökümcülerden Atila'ya Teşekkür

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Işıkkent’te faaliyet gösteren Dökümcüler Küçük Sanayi Sitesi esnafı ile düzenlenen toplantıda bir araya geldi. İzmir Dökümcüler Odası Başkanı Muzaffer Üründü, esnafa yönelik hizmetleri nedeniyle Başkan Atila’ya, teşekkür plaketi verdi. Toplantının ardından döküm atölyelerini de gezen Başkan Olgun Atila, yapılan işler hakkında da bilgi aldı.

Dökümcülerden Atila'ya Teşekkür
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, ilçe sınırları içinde bulunan Işıkkent Dökümcüler Küçük Sanayi Sitesi’nin düzenlediği toplantıya katıldı. Oda Başkanı Muzaffer Üründü’den sitenin sorunlarını dinleyen Başkan Atila, döküm atölyelerini gezerek çalışmalar hakkında da bilgi aldı.
 
Başkan Olgun Atila, Parklar ve Bahçeler Müdürlüğü’nün  site içindeki moloz ve atıkları toplayıp, ağaçlandırma çalışmaları yaptığını belirterek,  trafiğin düzenlenmesi konusunda da yapılacak çalışmaları anlattı.
 
Öncelik insana yatırım
 
Yaptıkları hizmet ve projelerde insana yatırımı öncelik olarak belirlediklerini vurgulayan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Doğanlar Stadı ve Altındağ Spor Kompleksi’nin kısa süre içinde tamamlanacağını da söyledi. Özellikle spor alanında hayata geçirilen bu iki projenin önemine değinen Başkan Atila şöyle konuştu: “Bunlar spora katkı sağlayacağı gibi, kentsel gelişimde de avantaj sağlayacak. Bu tesisler çevrelerinin sosyal olanaklar ve ulaşım bakımından gelişmesine de katkıda bulunacak.”
 
İzmir Dökümcüler Odası Başkanı Muzaffer Üründü de site içinde 105 işyeri olduğunu belirterek yaklaşık 1000 kişinin istihdam edildiğini söyledi. Üründü, Bornova Belediyesi’nin kendileri için yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür etti.
 
Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2016, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER