Dileği Gerçek Oldu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yoğun tempolu bir haftanın ardından, çalışmalarına hafta sonu da ara vermedi. Tüm Pazar mesaisini ziyaretlere ayıran Başkan Kocaoğlu; meslek odaları, kurum ve kuruluşların temsilcileriyle görüşmeler yaparken, minik bir hayranından gelen talebi de geri çevirmedi.

Başkanlığı arayarak kendisiyle tanışmak isteyen 7 yaşındaki Sude Sönmez'e de randevu veren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, onunla keyifli bir pazar sohbeti yaptı.
 
 
Annesi Figen Sönmez ile birlikte Başkanlık makamına gelen Sude Sönmez, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını gazete ve dergilerden takip ettiğini ve kendisiyle tanışmayı çok istediğini söyledi. Başkanı karşısında görünce heyecanlanan Sude, Üçkuyular'dan metroyla geldiğini ve çok beğendiğini söyledi. Başkan Kocaoğlu ise minik hayranına “yakında tramvaya da bineceksin” müjdesini verdi. 
 
Büyüyünce fizik tedavi uzmanı olmak isteyen Sude'yi hediyeler vererek uğurlayan Başkan Kocaoğlu, yoğun geçen Pazar programına keyifli bir mola da vermiş oldu. 
 
Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2016, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER