Çocuklar Final İçin Podyuma Çıktı

Türkiye’nin yeni çocuk modellerinin seçileceği, geliri de Behçet Uz Çocuk Vakfı’na bağışlanacak olan ''Miss & Mr Kids Model Of Turkey 2016'' yarı finali, Renaissance İzmir Otel’de yapıldı.

Çocuklar Final İçin Podyuma Çıktı
 
Rönesans Ajans & Özge Özcan PR Ajans’ın organizasyonu ve Agora Alışveriş Merkezi ana sponsorluğunda bu yıl 2’ncisi düzenlenecek olan Miss & Mr Kids Model of Turkey 2016 yarışmasının yarı finali yapıldı. Fotoğraf çekimi sponsorluğunu Foto Ekrem’in yapacağı, konaklama sponsorluğunu ise Renaissance İzmir Otel’in yapacağı ve co- sponsor olarak Nilüfer Turizm, Derece Koleji ve Mert Optik’in yer alacağı bu organizasyonda, Panço mağazasının kıyafet sponsorluğunda yarı final elemelerine ilgi büyüktü. Bu organizasyonun 12 Mart Cumartesi günü final gecesi etkinliği, ana sponsor olan Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek.
 
4-8 yaş arası kız ve erkek çocukların başvuru yaptığı Miss & Mr Kids Model of Turkey yarışmasına ilgi büyük oldu. Toplamda 90 kız ve erkek çocuğun yarıştığı yarı finalden 10 kız ve 10 erkek yarışmacı finalde yarışacak.
 
Yarışma finali öncesi kamp dönemi boyunca kız ve erkek çocuk modeller yürüyüş, dans ve koreografi dersleri alacak. 2015 yılında ilk kez gerçekleştirilen Miss & Mr Kids Model of Turkey’nin, bu yıl ikinci kez çocuk modellerin seçileceği yarışma heyecanla bekleniyor.
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2016, 11:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER