CHP'li Kadınların Başkanı İzmir'de

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse İzmir’e gelerek bazı ziyaretlerde bulundu. Köse, Buca ve Konak’ta şehit ailelerini ve hasta 3 yaşındaki Serpil İklim’i evlerinde ziyaret etti.

CHP'li Kadınların Başkanı İzmir'de
 
CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığına seçildikten sonra İzmir ilk ziyaretini gerçekleştiren Fatma Köse, İzmir İl Başkanlığında, Kadın Kolları yönetici ve üyeleriyle buluştu. İl Başkanlığında ki toplantıda kısa bir değerlendirmede bulanan Fatma Köse "İzmir’in hepimiz için ayrı bir önemi var, Burada başrolünde kadınlarımızın olduğu büyük bir başarı yakaladık. Şimdi hep birlikte, İzmir’de yakalanan bu başarıları, kadınların öncülüğünde tüm Türkiye’ye yaymak için yollardayız." dedi.
 
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ve beraberindeki kadınlar toplantının ardından ilk olarak, Buca’da hasta 3 yaşındaki İklim Yiğit’i ve ailesini ziyaret etti. Köse, "İlkim, annesi Serpil hanım ve ailesinin, bundan sonra neye ihtiyacı olursa yanlarında olacağız" dedi.
 
Fatma Köse daha sonra beraberindekilerle birlikte şehit ailelerine taziye ziyaretlerinde bulundu. Köse önce Cizre’de terör saldırısı sonrası şehit olan asker Necati Yenikapı’nın Buca’ da oturan, Ardından da Diyarbakır’da yine terör saldırısı sonrası şehit düşen, Jandarma Astsubay Başçavuş Halit Zilani Çelik’in Konak’ta oturan ailesini ziyaret ederek, taziyelerini iletti.
 
 
Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2016, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER