Çeşme'de Tatilcileri Bekliyor

İzmir'deki en özel et ustalarından Etçibaşı Naci Usta (Naci Deniz), tatilini Çeşme ve civarında geçirecek olan tatilcileri bu yıl da lezzetinden mahrum etmeyecek. Çeşme Ilıca'da geçen yıl hizmete giren ve bu yıl için özel bir hazırlığın ardından kapılarını açan Etçibaşı Naci Usta, yine birbirinden özel dana ve kuzu et çeşitleriyle lezzet tutkunlarını ağırlıyor.

Çeşme'de Tatilcileri Bekliyor
Mekanın en özel ve en güzel yanlarından biri geniş ve ferah olması. Bahçenin etrafını saran erik, kayısı, nar ve çam ağaçlarının gölgesi altında, masaları ve etrafı çevreleyen cennet kuşu çiçeği starliçe, begonvil, Japon gülü, sardunya ve daha pek çok çeşit çiçeğin renk ve koku yemek ve sohbete eşlik ediyor. 500 metrekare üzerinde kurulu arka ve ön bahçesinde, daha fazlasını alabilecekken, masalardaki muhabbetin birbirini etkilemeyecek şekilde olması hedefiyle masa aralarının geniş tutulduğu mekanda aynı anda 180 kişiye hizmet verilebiliyor. Etçibaşı Naci Usta'da 30 personel çalışıyor. Osmanlı döneri, ızgara köfte, dana pirzola, füme, kokoreç ve et denince akla gelebilecek çeşitler ve lezzetler damaklara hitap ediyor.
 
Çeşme Etçibaşı Naci Usta'da servisin, öğlen 12.00'de başlayıp gece 23.00'e kadar süreceğini söyleyen Naci Deniz, İzmirli ve diğer illerden gelen tatilciler ile yerli ve yabancı konuklarının hiçbir rahatsızlık, hiçbir endişe duymadan lezzetin doruğuna varabilecekleri bir mekan sunmanın keyfini yaşadığını belirtti. 
 
Çeşme Etçibaşı Naci Usta, Ilıca, Altınyunus mahallesi, 3435 sokakta hizmet veriyor. 
 
Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2015, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER