Çavuşoğlu'na Karşıyaka'da Tepki

İzmir'de seçim çalışmalarında bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Karşıyaka çarşıda CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun büyük boy bir afişinin altında dolaştı, vatandaşlarla konuştu.

Çarşıda vatandaşlarla el sıkışıp sohbet ettiği sırada, bir kadın Atatürk'ü sevmeyeni ben de sevmiyorum sözleri duyuldu. Çavuşoğlu'nun Çarşı'daki gezi sırasında bir kadın da yanına gelip, emekli olduğunu söyleyip, kendileri için neler yapacaklarını sordu. Bakan Çavuşoğlu da Biz diğerleri gibi öyle iki katına çıkartacağız diyemeyiz. Zaten emeklilere yaptıklarımız ortada. Şartlarını iyileştirmek için çalışmaya da devam edeceğiz dedi. 
 
Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, daha sonra Muharip Gaziler Derneği Karşıyaka Şubesi'ni ve CHP'li Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'ı, ziyaret etti. Belediye binasının kapısında kendisine karşılayan Hüseyin Mutlu Akpınar'a, Sana Almanya'da söz vermiştim. İzmir'e gelince de ziyaret ettim dedi. Akpınar'ın vazo hediye ettiği Mevlüt Çavuşoğlu, Karşıyaka Kaymakamlığı ile AK Parti ilçe binasını da ziyaret etti.
Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2015, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER