Büyük Miting Öncesi Tam Saha

AK Parti İzmir İl Teşkilatı yarın gerçekleştirilecek ‘Büyük İzmir Mitingi’ için son ana kadar sahadaki çalışmalarını sürdürecek.

Büyük Miting Öncesi Tam Saha
Miting öncesi ilçe teşkilatlarını tek tek ziyaret eden ve hazırlıkları yerinde inceleyen İl Başkanı Bülent Delican, çalışmaların son dakikaya kadar süreceğini belirterek Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun onurlandıracağı İzmir mitinginin geniş katılımlı ve şölen havasında geçeceğini söyledi. 
 
“Hazırlıklar tamam”
 
AK Parti Genel Başkanı, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılacağı İzmir mitingi öncesi hazırlıkları yerinde inceleyen ve son hazırlıkları tamamlayan İzmir İl Başkanı Bülent Delican, teşkilatların bu gecede tam saha bölgelerinde olacaklarını söyledi. Davutoğlu’nun katılacağı İzmir mitinginin şölen havasında büyük bir coşku içerisinde geçmesi için tüm önlemlerin ve hazırlıkların tamamlandığını kaydeden Delican, “İl, ilçe teşkilatlarımız bölgelerindeki çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Yarın yapılacak miting bizim için çok önemli. İzmir’in her köşesinden İzmirli hemşehrilerimiz mitingimize katılarak Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun miting coşkusuna ortak olmak istiyor. Biz de bu taleplere yetişebilmek için çalışmalarımızı düzenli bir şekilde tamamladık. Şu anda her şey hazır. Akşam saatlerinde İzmir’e gelecek olan Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nu büyük bir heyecanla karşılayacağız. Sayın Genel Başkanımızın Swissotel Büyük Efes'te İzmir'de yer alan Sivil Toplum Kuruluşları, Oda ve Borsa Temsilcilerinin katılımıyla düzenlenecek yemekli toplantıya yalnızca Milletvekillerimiz ve Milletvekili Adaylarımız katılacak. İl ve ilçe teşkilatlarımız sahadaki çalışmalarını gece boyunca sürdürecek” diye konuştu. 
 
“Görsel şölen olacak”
 
Pazar günü (yarın) saat 16.00'da Gündoğdu Meydanı'nda düzenlenecek mitingde görsel şölen planladıklarını anlatan Delican, şunları ekledi; “Denizde 75 – 80 tane tekne olacak. Deniz tarafında alanı daha iyi görebilmeleri için ilk kez balonlar olacak ve o balonlardan çekimler yapılacak. Vatandaşların alana rahat girebilmeleri için önlemler alınmış durumda. Gelecek olan üyelerimizle ilgili hiç bir sıkıntı olmayacak. İlçelerden gelen üyeler için otobüslerimiz hazır”.
 
Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2015, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER