Bucalı Kadınlar Eğlendi

Buca Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında düzenlediği kadınlar matinesinde, Bucalı kadınlara keyifli bir gün yaşattı.

Bucalı Kadınlar Eğlendi
 
Şirinyer Düğün Salonu’nda düzenlenen matinede İzmir’in sevilen şovmeni ’Mikrop’ lakaplı Hikmet Durmuş, çılgın dansları, şarkıları ve kadınlarla kurduğu neşeli sohbetiyle kadınlara unutamayacakları bir gün yaşattı.
 
Kadınların coşkusuna ortak olan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, ülkenin içinde bulunduğu durumun kurtuluşunun kadınlar sayesinde olacağını söyledi. Başkan Piriştina, "Ülkemizin özlediğimiz barış ve huzur dolu günlere günlere dönmesi, kadınların hayata, kültüre, sanata, spora ve siyasete katılımlarından geçiyor. Bugün bir kez daha görüyoruz ki kadının olduğu yerde enerji, üretkenlik, verimlilik, mutluluk var. Ben inanıyorum ki bu bizim son gözyaşlarıyla, hüzünlerle andığımız 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günümüz olacak. Bundan sonra bu ilçenin bu kentin ve bu ülkenin her yerinde ve her alanında kadının farkını, verimliliğini, üretkenliğini göstereceğiz. Bunun için ben ve ekip arkadaşlarım sizleri bir adım öne çıkarmak için hayata katabilmek ve bu kenti birlikte yönetmek için her zaman emrinizdeyiz" dedi.
 
Oryantal şovların, güzellik yarışmalarının da yer aldığı matinede Başkan Piriştina, Mikrop Hikmet’i başarılı performansından dolayı kutlayarak, çiçek verdi.
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2016, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER