Birmot En Çok Tercih Edilen Bayi Oldu

Önde gelen otomotiv perakendecilerinden Birmot İzmir, Ege Bölgesi’nde 3 bin 92 adet ile en yüksek araç satışı gerçekleştirerek bölge birincisi oldu. Ayrıca Türkiye genelinde bağlı bulunduğu bayi grubunda da ilk sırada yer alarak Tofaş tarafından ödüllendirildi.

Birmot En Çok Tercih Edilen Bayi Oldu
 
2015 yılında gerçekleştirdiği toplam araç satışı ile bir önceki seneye göre yüzde 51 oranıyla sektör ortalamasının üzerinde büyüme kaydeden Birmot İzmir şubesi, Türkiye genelinde de en yüksek adet Fiat 500 ailesi araç satışı gerçekleştirdi. Gerçekleştirdiği 17 bin adet servis girişi ile de bölgede ilk sırada yer alan Birmot İzmir, satış sonrası memnuniyet ölçümlerinde Türkiye ortalamasının üzerinde skora ulaştı.
 
Birmot İzmir Şube Müdürü Mürsel Yakut yaptığı değerlendirmede, "2015 yılında hizmet verdiğimiz tüm kategorilerde gösterdiğimiz yüksek başarıdan ötürü büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin kendi alanında hizmet veren yüksek teknolojiye sahip en büyük entegre tesislerinden biriyiz. Konusunda uzman çalışan kapasitemiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin sonucunda bu yıl da gösterdiğimiz yüksek performans sayesinde başarılara imza attığımızı düşünüyorum. Müşterilerimizin bizi tercih etmeleri için kazandığımız motivasyon ile çalışmalarımıza aynı titizlikle devam edeceğiz" dedi.
 
Türkiye’nin önde gelen otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi Otokoç Otomotiv çatısı altında bulunan Birmot, 1953 yılından beri faaliyet gösteriyor. Türkiye genelinde 9 ilde, 16 şube ile hizmet veren Birmot, uzman kadrosu ile Fiat, Alfa Romeo, Jeep marka araçların satış ve satış sonrası hizmetleri ile Chrysler ,Lancia, ve Dodge marka araçların servis hizmetini sunuyor.
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2016, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER