'Birbirimizle Didişecek Vaktimiz Yok'

CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, Yönetim Kurulu Üyeleri’yle beraber ilçe ziyaretlerine Buca, Gaziemir ve Narlıdere ile devam etti. İzmir’de yüzde 60 oy hedefini, bir kez daha vurgulayan Yüksel ''Bu hedefe ulaşmak için çok çalışacağız, birbirimizle didişecek, tartışacak vaktimiz yok'' dedi.

'Birbirimizle Didişecek Vaktimiz Yok'
 
CHP Buca İlçe Başkanlığını ziyaret eden Yüksel ve beraberindekileri, ilçe başkanlığına gelişleri sırasında İlçe başkanı Çağdaş Kaya ve Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina karşıladı. Yaptıkları ziyaretlerin, ilçe binalarında gerçekleşen son ziyaretler olduğunu söyleyen Yüksel, "Bunca terör, kaos ve kriz ortamında gözler Cumhuriyet Halk Partisi’ne dönmüş durumda. İnsanlar umutlarını bizde arıyorlar. Açıkça belirtiyoruz ki, 7 Haziran Seçimleri sonrasında meydana gelen tüm terör olaylarından ve katliamlardan AKP iktidarı sorumludur. Başbakan Davutoğlu sus pus olmuş, Bakanlar kendi koltuklarının derdine düşmüş, saray kaos üretmeye, Anayasayı çiğnemeye, mülteciler üzerinden para pazarlığı yapmaya davam ediyor. Bu durumda geriye sadece CHP ve Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kalıyor. CHP ülkeyi nasıl yönetecek diye soranlar olabilir. Onlara İzmir’i göstermemiz yeterli, İzmir’de yerel yönetimlerimde iktidarız. İzmir’deki huzur ve birlikteliği, herkese eşit verilen hizmeti ve kalkınmayı gören herkes, Türkiye’yi de nasıl yöneteceğimizi görür" dedi.
 
YÜZDE 60 HEDEFİ
 
İzmir olarak sorumluluklarının fazla olduğunu hatırlatan Yüksel, "Bizler İzmir için ilk yerel seçimde kendimize yüzde 60’lık bir hedef koyduk. Bu hedef aynı zamanda CHP iktidarının anahtarı da olacaktır. Biz bu hedefleri koyarken, ülkemizde böylesine kötü bir durumdayken, birbirimizle çekişmeye, tartışmaya ayıracak vaktimiz yok. Halk bizi umut olarak görürken, bizlerin bu umudu gerçeğe dönüştürmekten başka bir işimiz olamaz" dedi.
 
Buca ilçe ziyaretinin ardından, Yüksel ve beraberindeki İl Yönetim Kurulu üyeleri sırasıyla Gaziemir ve Narlıdere İlçe Başkanlıklarını da ziyaret eetti. Ziyaretlere CHP Parti Meclisi Üyesi Mustafa Moroğlu ve Özkan Yıldız da eşlik etti.
 
 
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2016, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER